Miesto konania

Štvorhviezdičkový hotel Holiday Inn Bratislava je pohodlne a ľahko dostupný autom aj verejnou dopravou.

Miesto konania
HOLIDAY INN BRATISLAVA

Šiesty ročník konferencie sa koná v kongresovom hoteli Holiday Inn, kde sa môžete priamo ubytovať. Pri rezervácii ubytovania uveďte heslo: IPA Slovakia, aby ste získali výhodnejšiu cenu 80 Eur/ noc/ izba (ubytovanie, bufetové raňajky, vstup do bazéna, sauny a fitness centra, wifi pripojenie). Odporúčame neodkladať nákup vstupenky na konferenciu ani rezerváciu ubytovania.

Holiday Inn

Možnosť ubytovania
Premium Business hotel Bratislava

Premium**** business hotel Bratislava sa nachádza 14 minút pešo od miesta konania konferencie. Pri rezervácii ubytovania uveďte heslo: IPA Slovakia, aby ste získali výhodnejšiu cenu 69 Eur/noc/1-lôžková izba, 75 Eur/noc/2-lôžková alebo 85 Eur/3-lôžková izba. V cene sú zahrnuté bufetové raňajky a parkovanie.

Premium**** business hotel Bratislava

Možnosť ubytovania
Hotel Nivy

Rezervovali sme pre Vás aj Hotel Nivy, ktorý sa nachádza 16 minút pešo od miesta konania konferencie. Pri rezervácii ubytovania uveďte heslo: IPA Slovakia, aby ste získali výhodnejšiu cenu 50 Eur/noc/2-lôžková izba štandard alebo 60 Eur/noc/2-lôžková izba komfort. V cene nie sú zahrnuté bufetové raňajky, ktorých cena je 5 Eur/osoba.

Hotel Nivy