Fórum praktickej údržby19. - 20. 3. 2019, TrnavaPripravujeme program na rok 2019

Pripravujeme 8. ročník konferencie v termíne 19. - 20. 3. 2019

Rezervujte si miesto na skutočné údržbárske fórum s ľuďmi a situáciami, ktoré riešite aj vy

Dvojdňová akcia spája vyše 200 technických manažérov a pracovníkov v oblasti údržby, ktorí sa už siedmy rok prídu inšpirovať od rečníkov aj medzi sebou navzájom. Na výbere rečníkov sme si dali aj tento rok veľmi záležať, aby vám predstavili ich jedinečnú kultúru, unikátny obraz o systéme údržby a analýze činnosti ich údržby.
Na pódiu v Trnave sa predstavia najlepší rečníci z minulých rokov, ktorých doplnia experti z nových spoločností.

Hlavný program 7. ročníka Fóra praktickej údržby

Martin Gregáň - IPA SlovakiaMartin GregáňVedúci údržieb, SIPRIN, s.r.o.
Prvé pôsobenie bolo vo VW Bratislava, neskôr pôsobil v riadiacich pozíciách u dodávateľov, ktorí dodávajú produkty do OEM. Bol zodpovedný za riadenie oddelení nových projektov, technologického oddelenia, oddelenia údržby. Od roku 2012 s malou prestávkou pôsobí vo firme SIPRIN, ktorá o.i. zabezpečuje realizáciu technologickej údržby vo Volkswagen Slovakia. Technologickú údržbu vykonávajú v dvoch montážnych halách s počtom cca 250 pracovníkov.
Ján Hric - IPA SlovakiaJán HricZástupca manažéra údržby motorárne, KIA Motors Slovakia s.r.o.
Vyše 13 rokov praxe v automobilovom priemysle. Momentálne pracuje na údržbe motorárne v KIA Motors Slovakia, kde má bohaté skúsenosti so zavádzaním nových technológií, ich vylepšovaním a optimalizovaním. Taktiež sa intenzívne venuje zavádzaniu nových technológii do udržbárskych procesov s prvkami autonómnosti. V rámci svojej prednášky by sa rád podelil o skúsenosti s dlhoročným projektom, na ktorom pracuje.
Karol Hönsch - IPA SlovakiaKarol HönschVedúci údržby, BSH Drives and Pumps, s.r.o.
Úspešne viedol tím pri zavádzaní TPM a ďalej pokračuje so zlepšovaním. Ako člen medzinárodného tímu má bohaté skúsenosti aj s tvorbou rozpočtu údržby a plánovaním investícií. Dosahuje dobré dlhodobé výsledky v oblasti redukcie nákladov a strát produktivity. Vo svojej prednáške sa zameria na prediktívnu údržbu v praxi.
Peter Jaška - IPA SlovakiaPeter JaškaTechnický manažér, AutoMax Slovakia, s. r. o.
Peter Jaška pôsobí viac ako 17 rokov ako tribotechnický poradca pre produkty Shell a má bohaté skúsenosti z rôznych oblastí priemyslu. Navrhuje technické riešenia problémov a optimalizácie mazania a zaoberá sa aj monitoringom stavu olejov a vyhodnotením výsledkov analýz.
Henrich Chomist - IPA SlovakiaHenrich ChomistKouč / Konzultant, bpi consulting, s.r.o.
15 rokov praxe trénera a školiteľa manažérskych a obchodných zručností v oblasti psychologického poradenstva robí z Heňa Chomista jedného z najlepších rečníkov Fóra praktickej údržby, ktorý vždy dostáva množstvo otázok. Má za sebou manažérske skúsenosti v oblasti vzdelávania, mentoringu a koučingu u klientov v mnohých výrobných a obchodných firmách na Slovensku a v Českej republike.
Bronislav Balga - IPA SlovakiaBronislav BalgaProjektový manažér, IPA Czech, s.r.o.
Na pozícii technického riaditeľa v spoločnosti FOSFA a.s. pracoval 10 rokov. Je špecialistom v oblasti prediktívnej údržby ako základného kameňa pre Industry 4.0. V prednáške sa zameria aj na využitie riadiacich systémov v podniku pre automatickú diagnostiku. Od roku 2018 posilní tím IPA Slovakia.
Ján Liguš - IPA SlovakiaJán LigušKonateľ, M-D-J, spol. s r.o.
Venuje sa oblasti adaptívneho a inteligentného riadenia, návrhom riadiacich a informačných systémov od menších až po rozsiahle technologické celky. Navrhoval a realizoval architektúru informačno-riadiacich systémov a náväzne algoritmy a aplikačné programové vybavenie pre riadenie vyše 200 technologických procesov v praxi.
Jiří Tomek - IPA SlovakiaJiří TomekKonateľ, WeRefactorIT, org. unit

Exkurzie v špičkových spoločnostiach pre 125 účastníkov

Na druhý deň konferencie máme pripravenú exkurziu u najvýznamnejšieho svetového producenta automobilov PSA Peugeot Citroën. Automobilka v Trnave patrí medzi technologicky najnovšie závody v skupine Groupe PSA. 

V spoločnosti Boge Elastmetall Slovakia sa účastníci budú môcť pozrieť do novej haly. Závod v Trnave je zameraný na výrobu gumokovových a plastových dielov, ktoré tlmia vibrácie motorov a podvozkov vo všetkých typoch motorových vozidiel.

Treťou spoločnosťou, kde bude exkurzia, je 
významný svetový dodávateľ komponentov pre automobilové interiéry Antolin Trnava.

 

Špičkový program, networking a účastníci

Ročníkov6
Rečníkov42
Zúčastnených spoločností372
Prihlásených účastníkov851

Napísali o konferencii

Vyjadrenia účastníkov, ktorí navštevujú konferenciu opakovane
Velmi příjemné a otevřené setkání lidí pojících pouto dosažení lepších výsledků v oblasti péče o stroje a zařízení sdílením vzájemných zkušeností.
Miroslav Labaj Výrobní ředitel, Kovárna VIVA, a.s.
Vynikajúca možnosť konfrontácie údržieb. Určite každému prinesie množstvo inšpirácií.
Dalibor Javor Vedúci údržby, Askoll Slovakia, s.r.o.
Dojem bol super, zaujali ma nové technické riešenia diagnostík zariadení.
Matej Pečarka Vedúci údržby, INA Kysuce, s.r.o.

Silver Partner

Partner

Mediálni partneri

Holiday Inn Trnava
Hornopotočná 5
917 01 Trnava