Program


+Prečo nemôžu ísť všetci účastníci na exkurziu?
Ako každý rok, aj tento bude druhý deň exkurzia. Vzhľadom na exkurziu, ktorá býva vo výrobe za plnej prevádzky, nebude môcť byť exkurzia zabezpečená pre všetkých účastníkov. Pracujeme na zabezpečení čo najviac miest.

+Budú po konferencii dostupné záznamy z nej?
Na konferencii dostane každý účastník link na prednášky online. Po konferencii vám pošleme link, kde nájdete aj fotky. Video záznam z konferencie nepripravujeme.

Organizačné informácie


+Aké sú možnosti parkovania počas konferencie?
Účastníkom, ktorí nebudú ubytovaní v hoteli Holiday Inn, odporúčame využiť veľké parkovisko pri Mestskej športovej hale, ktoré je vzdialené 5 min. od hotela.

+Aké sú možnosti ubytovania?
Konferencia sa koná v centre Trnavy, môžete sa ubytovať v ktoromkoľvek hoteli. Ak chcete byť ubytovaný v hoteli Holiday Inn s výhodnejšou cenou -- jednolôžková izba 115 Eur, dvojlôžková izba 140 EUR, rezervujete si ubytovanie čím skôr https://holidayinn-trnava.sk/rezervacia/ a do poznámky uveďte, že ste účastníkom IPA konferencie.

Registrácia a platba


+Čo všetko je zahrnuté v cene vstupenky?
V cene vstupenky máte plnú účasť na konferencii, občerstvenie počas obidvoch dní, obed a večeru prvý deň, konferenčné materiály, prednášky v elektronickej verzii a vstup na večerný program.

+Ak sa nebudem môcť zúčastniť, môžem dať svoju vstupenku kolegovi?
Áno. Vaša vstupenka je prenosná. Najneskôr 4 dni pred konferenciou nám napíšte na konferencia@ipaslovakia.sk, kto príde namiesto vás (meno, funkcia, email nového účastníka

+Aké sú storno podmienky?
Výber zo storno podmienok IPA Slovakia: 21 dní pred začiatkom akcie je možné uskutočniť bezplatné storno. 20 - 16 dní pred začiatkom akcie sa účtuje storno poplatok vo výške 30 % z ceny. 15 - 8 dní pred začiatkom akcie sa účtuje storno poplatok vo výške 50 % z ceny. 7 - 1 dní pred začiatkom akcie sa účtuje storno poplatok vo výške 75 % z ceny. Pri neúčasti prihláseného zákazníka na akcii sa účtuje storno poplatok vo výške 100 %.

+Aké sú platobné možnosti?
Na základe vašej registrácie vám pošleme zálohovú faktúru, ktorú je potrebné uhradiť pred konferenciou. Po uskutočnení konferencie vám pošleme faktúru.

+Je možné získať zľavu?
Ceny účastníckeho poplatku závisia od termínu, kedy sa prihlásite. Čím skôr sa prihlásite, tým väčšiu budete mať zľavu a zároveň istotu, že konferencia nebude vypredaná. Pri kúpe 2 a viac vstupeniek získate automaticky zľavu 10 %.

+Dokedy je možné zaregistrovať sa ako účastník konferencie?
Odporúčame vám registráciu čím skôr. V roku 2018 bola celá konferencia vypredaná mesiac pred konaním.

Registrácia na rok 2024

Zoberte svojho kolegu a budujte spoločne lepší systém údržby.
Pri kúpe 2 vstupeniek získate automaticky zľavu 10 %.

Tešíme sa na vás. Tím IPA

Do 02. 02. 2024

Účasť na odbornom programe
Konferenčné materiály
Občerstvenie počas prestávok
Teplý obed a večera
Vstup na večerný program
420 € bez DPH

Od 03. 02. 2024

Účasť na odbornom programe
Konferenčné materiály
Občerstvenie počas prestávok
Teplý obed a večera
Vstup na večerný program
450 € bez DPH

Od 04. 03. 2024

Účasť na odbornom programe
Konferenčné materiály
Občerstvenie počas prestávok
Teplý obed a večera
Vstup na večerný program
490 € bez DPH