Fórum praktickej údržby24. - 25. 3. 2020, Trnava9. ročníkRegistrácia

Skutočné údržbárske fórum s ľuďmi a situáciami, ktoré riešite aj vy

Od roku 2012 spája dvojdňová konferencia odborníkov a pracovníkov v oblasti údržby. Pravidelne v marci sa prídu inšpirovať od rečníkov aj medzi sebou navzájom. Na výbere rečníkov si dávame každý rok záležať a poctivo sa vopred pripravujeme spolu s nimi, aby vám predstavili ich jedinečnú kultúru, unikátny obraz o systéme údržby a analýze činnosti ich údržby. Počas moderovanej diskusie rečníci podrobne zodpovedia otázky účastníkov. Uvedomujeme si, že raz vidieť je lepšie ako stokrát počuť, preto záver konferencie patrí exkurzii vo výrobných spoločnostiach.

Ľudovít Boledovič a Bronislav Balga, moderátori

Čo vás čaká na Fóre praktickej údržby?

Prednášky z praxe
Odborná diskusia
Exkurzia pre prvých 130 účastníkov
Nové kontakty a komunita
Trendy a inšpirácie
Večerný program

Napísali o konferencii

Odnáším si spoustu nápadu jak posunout náš systém o level výše, tak abychom mohli s klidným srdcem říci, že máme systém údržby moderní firmy.
Miroslav Stryk ZLKL ,
Potešila ma veľmi príjemná a priateľská atmosféra. Čo si odnesiem a chcem realizovať vo firme: niektoré nápady a triky importovania v SAP-e, ideu ohľadne Condition Base Monitoring a používanie apps a redukovanie paper work.
Peter Ďurec Coca Cola HBC Rakúsko,
Stretnutie ukazuje možnosti, trendy, je to možnosť ako získať informácie a kontakty. Každý rok som niekoľko nápadov implementoval v našej firme.
Karol Hönsch BSH Drives and Pumps ,

Mediálni partneri

Holiday Inn Trnava
Hornopotočná 5
917 01 Trnava