Fórum praktickej údržby1. - 2.6. 2021, TrnavaKríza ako výzva a priestor k lepšej údržbeRegistrácia

 

 

 

 

Od roku 2012 spája dvojdňová konferencia odborníkov a pracovníkov v oblasti údržby. Pravidelne v marci sa prídu inšpirovať od rečníkov aj medzi sebou navzájom.

Priestor na spracovanie dojmov, neformálnu diskusiu či nadviazanie nových pracovných kontaktov i priateľstiev, vytvorí večerný program, bodka za prvým dňom konferencie. Ten druhý ponúkne odpovede na otázky súvisiace s najčastejšími problémami, riadením a organizáciou údržby. Spoločne s vami vytvoríme moderovaný workshop – živú debatu s hosťami fóra.

Ľudovít Boledovič a Bronislav Balga, moderátori

Čo vás čaká na Fóre praktickej údržby?

Prednášky z praxe
Odborná diskusia
Nové kontakty a komunita
Trendy a inšpirácie
Večerný program

Rečníci 2021

Radim Kudrna - IPA SlovakiaRadim KudrnaEngineering Manager, Euro Support Manufacturing Czechia
Má 30 rokov skúseností na rôznych pozíciách v údržbe a inžinieringu. Pracoval v niekoľkých firmách v odvetviach - energetika, potravinárstvo, automotive, zbrojný a chemický priemysel. V 4 firmách bol zodpovedný za zavádzanie TPM.
Tomáš Luňáček - IPA SlovakiaTomáš LuňáčekManažér technickej podpory, Stäubli Systems
V spoločnosti Stäubli pôsobí od roku 2007, v súčasnej dobe ako manažér technickej podpory divízie fluidných konektorov, a to pre viac ako 7 krajín v strednej a východnej Európe. Vďaka jeho bohatým skúsenostiam a praxi pôsobí tiež ako špecialista na multinapojenia, najmä pre špeciálne aplikácie, ktoré vytvára zákazníkom na mieru.
Henrich Chomist - IPA SlovakiaHenrich ChomistKouč, lektor, IPA Slovakia
Vyše 15 rokov praxe trénera a školiteľa manažérskych a obchodných zručností v oblasti psychologického poradenstva. Zameriava sa na lektoring (komunikácia, manažérske zručnosti, budovanie tímov, motivácia, riešenie, konfliktov, vedenie ľudí, firemná kultúra a iné
Ivan Gallo - IPA SlovakiaIvan GalloZakladateľ a CEO, East-Gate Automation
25 rokov zavádza systémy pre riadenie výroby, údržby, kvality a logistiky vo výrobných korporáciách. Pracoval na vývoji riešení pre automatizáciu kritických podnikových procesov, hlavne v oblasti výroby a logistiky. Bol zodpovedný za zavedenie ERP systémov vo viacerých závodoch v rôznych krajinách. V roku 2005 založil spoločnosť East-Gate, ktorá vyvíja a dodáva systémy pre automatizáciu biznis procesov vo výrobe, údržbe a logistike. Medzi zákazníkov East-Gate patrí 20 globálnych výrobných korporácií na 4 kontinentoch.
Pavel Štika - IPA SlovakiaPavel ŠtikaVedúci údržby, Siemens Energy
Marián Hodas - IPA SlovakiaMarián HodasA. Manager údržba motorárne, Kia Motors Slovakia s.r.o.
Absolvent Elektrotechnickej fakulty Žilinskej Univerzity. 16 ročná prax v sekcii údržba motorární v Kia Motors Slovakia. Skúsenosti s rozbehom dvoch motorární. Od návrhu a implementácii nových technológií až po ukončenie pracovného cyklu stroja. Kontinuálne budovanie a zlepšovanie tímu a procesov údržby.
Šárka Novotná - IPA SlovakiaŠárka NovotnáTechnický manažér, ADDINOL Central Europe s.r.o.

Moderátori

Ľudovít Boledovič - IPA SlovakiaĽudovít BoledovičKonateľ a projektový manažér, IPA Slovakia
Garant a moderátor Fóra praktickej údržby, ktoré pripravuje od začiatku v roku 2012 bez prestávky. Špecializuje sa na zavádzanie systémov riadenia údržby, ich optimalizáciu, rýchle pretypovanie strojov a liniek – SMED, analýzu a optimalizáciu procesov výrobných liniek. Skúsenosti zo stoviek projektov budovania útvarov údržby na Slovensku a v zahraničí odovzdáva každý rok zákazníkom formou projektov a tréningov ako TPM Expert, Manažér údržby Expert, Deň údržbárov.
Bronislav Balga - IPA SlovakiaBronislav BalgaProjektový manažér, IPA Slovakia
Špecializuje sa na metódy štíhlej výroby, systémy riadenia údržby, optimalizáciu v energetike, dizajn systémov automatizácie, koncept produktívnej údržby. Zúčastnil sa na projekte Optimalizácia a automatizácia výrobnej linky v Nemecku, a tiež projektu s názvom Výstavba výrobného závodu v Kazachstane. Spolupodieľa sa na tvorbe nového konceptu vzdelávania a projektu s názvom Expert štíhlej údržby formou P-Learning.

Napísali o konferencii

Výborný program, zvolené témy a moderovanie. Tieto dva dni mi dali priestor na odstúpenie od dennej rutiny a možnosť zhodnotiť to, čo máme zavedené a na čom je potrebné pracovať. Uvedomil som si dôležitosť zberu a vyhodnocovaní dát.
Tomáš Dubnický Velux,
Odnáším si spoustu nápadu jak posunout náš systém o level výše, tak abychom mohli s klidným srdcem říci, že máme systém údržby moderní firmy.
Miroslav Stryk ZLKL ,
Fórum praktickej údržby je jedno z mála profesních setkání pracovníků z oblastí údržby vždy prinášající nové prvky inspirace směreni do budoucnosti.
Petr Matějíček Kovárna VIVA,

Gold Partner

Silver Partner

Partner

Mediálni partneri

Holiday Inn Trnava
Hornopotočná 5
917 01 Trnava